Видео маркетинг в 30 секунди: Short формати за TikTok и YouTube с CapCut
Онлайн събитие
Безплатно
Дата:
27 ноември 2025
Час:
19:00
Лектор:
Никола Димитров
Остават:
Записани онлайн : 16 / 2000
Гледай безплатно онлайн семинар на тема "Видео маркетинг в 30 секунди: Short формати за TikTok и YouTube с CapCut
" нa 27 ноември 2025 г. (четвъртък) от 19:00
часа с лектор Никола Димитров.
За семинара
Кратките видеа са най-ефективният маркетинг инструмент днес — от TikTok до YouTube Shorts те определят кои брандове ще бъдат видими и кои ще останат забравени.
В този практически семинар, участниците ще научат как да създават въздействащо short-form съдържание – от стратегия и storytelling до техническа реализация в CapCut. Ще разберат кои са най-добрите формати за кратки видеа, как да планират структурата им и как да ги редактират така, че да задържат вниманието и да конвертират.
Семинарът е подходящ за начинаещи и средно напреднали маркетолози, създатели на съдържание и предприемачи, които искат да използват кратките видеа за развитие на личния или бизнес бранд.
За лектора
Никола Димитров
Никола е основател и креативен директор на ThePact – водеща видео маркетинг агенция, помогнала на десетки български и международни брандове да достигнат над 3 милиарда органични гледания в социалните мрежи. Той е лектор по TikTok маркетинг в SoftUni Digital, водещ в Българската национална телевизия, както и един от първите инфлуенсъри и експерти по кратко видео съдържание в България с над 15 години опит и над 300 000 последователи в сферата на видео продукцията и социалните медии. ThePact е водеща social-first видео маркетинг агенция в България и Европа, специализирана в кратки видеа, TikTok стратегии и органичен растеж в социалните мрежи. С над 3 милиарда органични гледания, агенцията работи с клиенти като Gameloft, Lenovo, Aula.bg, Logitech, Samsung, Regiocom и Adecco, като им помага да изграждат разпознаваеми брандове чрез стратегическо видео съдържание. Екипът на ThePact комбинира креативност, данни и видео продукция със собствено студио и production house, превръщайки идеите в кампании, които се гледат, споделят и продават. www.thepact.bg
Ресурси
Няма ресурси за този семинар